EREN BAKICI FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EREN BAKICI FAN CLUB

EREN'İN RENKLİ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hande soral(arminin)bilinmeyenleri

2 posters
YazarMesaj
sheqer kızz
ღ°•.♥.•°ღYeni Hepsi Fanıღ°•.♥
sheqer kızz

Kadın Mesaj Sayısı : 10
İş/Hobilerin : müzik dinlemek en büyük hobim
Lakap : tadlı cadı
°•.♥ *RuH HaLiM°•.♥ * : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Eglenc10
♥.•°ErenciLer Gücü°•.♥ :
hande soral(arminin)bilinmeyenleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hande soral(arminin)bilinmeyenleri Right_bar_bleue

°•.♥SekeR HayvaNım°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri 8kedii11
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Erenel31gn8
°•.♥Favori Eşim°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri 112130748yi6
!! Uyarı !! :
hande soral(arminin)bilinmeyenleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hande soral(arminin)bilinmeyenleri Right_bar_bleue

hande soral(arminin)bilinmeyenleri Empty
MesajKonu: hande soral(arminin)bilinmeyenleri   hande soral(arminin)bilinmeyenleri EmptyPaz Haz. 13, 2010 1:46 pm

--------------------------------------------------------------------------------
'"Küçük Kadınlar"da oynamaya nasıl karar verdin ve diziye seni nasıl seçtiler, biraz anlatır mısın?
C: Dizi cast aşamasındayken, Tolga Çevik'in sunduğu "Komedi Dükkanıı" nda, benim konum olduğum bölümü seyretmişler ve beni görüşmeye çağırdılar. Deneme çekimi yaptık, beğendiler ve benimle çalışmak istediklerini söylediler. Ben de dizinin arkasında bir roman esinlemej de yazılmanın etkisiyle, projeye sıcak baktım. Daha önce çocuk oyunlarında oynamıştım ve hemen hepsin de, oynadığım karakterler erkekti. Armi'nin de erkeksi bir yanı olması beni çekti belki de....

Oyunculuk eğitimin var mı,Hande? Daha önce hangi dizilerde rol aldın?
C: Dizi oyunculuğu deneyimim yok. "Küçük Kadınlar" ilk dizim. Ayla Algan'dan ders aldım ve oyunculukla ilgili eğitimim sonuna kadar tamamlamak istiyorum. Sette her gün birşeyler öğreniyorum ve oyunculuk anlamında bu dizinin bana büyük getirisi olduğunu düşünüyorum.

Neler öğrendin sette?
C: Her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. Bu işi öğrenmeye mutfağında başladım diyebilirim. Çok deneyimli, değerli oyuncularla birlikte çalışıyorum. Bu, benim için büyük şans ve bunun değerinin farkındayım.

Seni Yasemin Ergene'ye benzeiyorlar, bu konuda ne düşünüyorsun? C: Evet, benzetiyorlar; sanırım yüz hatlarımıza genel olarak birbirine benziyor. Ama kişilik olarak benzeyip benzdemediğimizi bilmiyorum.

Dizideki rol arkadaşlarınla aran nasıl?
C: Dizideki diğer oyuncularla çok iyi arkadaş olduk. Hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız ve çok iyi anlaşıyoruz. Sanırım, aramizdaki bu sıcaklık ve samimiyet de bu diziye yansıyor. Dizinin başarısı da buradan kaynaklanıyor.

Oyunculuk anlamında kendini ileride nerede görüyorsun?
C: Daha çok başındayım ve sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ama tabii, hayallerimi sorarsanız, bu işi hakkını vererek yapmayı ve günün birinde gerçekten iyi işlere imza atmış, başarılı bir sanatçı olmayı çok isterim.

Türkiye' de birlilkte oynamak istediğin oyuncular kimler?
C: Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Tolga Çevik ilk aklıma gelenler. O kadar çok isim var ki, hangi birini sayayım ?

Kendini güzel buluyor musun? İzleyiciler bu konuda sana ne gibi yorumlarda bulunuyorlar?
C: Bu soruyu, isterseniz, yine onlara soralım.İnsanın kendi fiziksel görüşünü hakkında böyle bir yorum yapması zor bence.

Peki güzel bir genç kız olmanın püf noktaları nelerdir sence?
C: Doğal olmak! Her geçn kız, doğal haliyle duru ve güzeldir. Abartılı makyajla ve gösterişli kıyafetlerle uğraşmaya gerek yok bence.

"Komedi Dükkanı" yla ilgili bir anın var...Bize bunu anlatır mısın?
C: Ben "Komedi Dükkanı" na izleyici olarak gitmiştim. Sahneye seyircilerden birini istediler, ben de gönüllü oldum. "Titanik" bölümünü çekiyorlardı. Oyunun sonuna kadar Tolga Çevik'e eşlik ettim. Çok eğlendim sahnedeyken; Tolga'yla olup da, eğlenmemek mümkün değil zaten Program sonunda, yapımcı benimle görüşmek istedi. Oyuncu olduğu sanmışlar; eğitim almamı önerdiler ve hemen Ayla Algan'la Plato Okul'da derslere başladık.İşte, böyle bir hikaye.

[i]
*tiktak*
*tiktak*

°•.♥ *RuH HaLiM°•.♥ * : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Nerdey10
♥.•°ErenciLer Gücü°•.♥ :

°•.♥SekeR HayvaNım°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri 3tavsa11
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Yaseminnm51xj5
°•.♥Favori Eşim°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Mk556tmp2b731dn5
!! Uyarı !! :

MesajKonu: Geri: hande soral(arminin)bilinmeyenleri   hande soral(arminin)bilinmeyenleri EmptyPaz Haz. 13, 2010 1:58 pm

teşekürlerrr
http://www.serenayyfann.yetkinforum.com
sheqer kızz
sheqer kızz

Kadın Mesaj Sayısı : 10
İş/Hobilerin : müzik dinlemek en büyük hobim
Lakap : tadlı cadı
°•.♥ *RuH HaLiM°•.♥ * : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Eglenc10
♥.•°ErenciLer Gücü°•.♥ :

°•.♥SekeR HayvaNım°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri 8kedii11
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri Erenel31gn8
°•.♥Favori Eşim°•.♥ : hande soral(arminin)bilinmeyenleri 112130748yi6
!! Uyarı !! :

MesajKonu: Geri: hande soral(arminin)bilinmeyenleri   hande soral(arminin)bilinmeyenleri EmptyPaz Haz. 13, 2010 2:16 pm

bişey değil....

hande soral(arminin)bilinmeyenleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bilinmeyenleri!!
» *>EREN'in BiLiNMeYeNLeRi<*